Напишыть нам

Або задайте питання за телефоном
(050) 401-90-76

Де можна пройти техогляд у Харкові?

У зв’язку з інтеграцією України до ЄС на території нашої країни діють норми та постанови країн Євросоюзу, згідно з якими до нас повертається обов’язковий техогляд автомобілів особистого та комерційного використання. Які автомобілі мають проходити техогляд у Харкові та інших містах країни, а які ні? Читаємо далі.

Як ви вже знаєте, з 01.01.21 вводиться обов’язкова процедура – ​​отримання та перевірка сертифікату відповідності. Вона торкнеться власників комерційних транспортних засобів та автомобілів особистого використання. Вартість техогляду в Харкові, а також періодичність його проходження залежить від типу та призначення транспортного засобу:

  • Особисті легкові авто – 1 раз на 2 роки.
  • Легкові автомобілі для перевезення пасажирів (таксі, маршрутки) – 2 рази на рік.
  • Техогляд вантажних автомобілів до і більше 3,5 тонни – 1 та 2 рази на рік відповідно.

Для інших автомобілів, власникам яких потрібно готувати документи для техогляду, періодичність проходження ТО складає раз на два роки. Разом з обов’язковим техоглядом наприкінці 2021 року набирають чинності штрафи за не пройдене ТО. Сума штрафу на перший раз – 3600 грн., при повторному порушенні – понад 17 тис. грн.

Хто може не проходити техогляд?

Не підлягають обов’язковому технічному огляду особисті легкові авто, які експлуатуються до 5 років або до 100 000 км. Не потрібно в 2021 проходити техогляд власникам мототехніки, техогляд на мотоцикли вводиться наступного року. І нарешті не потрібно проходити обов’язковий техогляд власникам нерозмитнених авто, завезених з Європи за стандартом «Євро-4». Щоб розмитнити автомобіль, необхідно отримати сертифікат транспортного засобу.

Куди звертатись у Харкові?

Мережа акредитованих СТО «Сигнал» пропонує швидко та на вигідних умовах пройти техогляд у Харкові. Також ми представлені в інших містах України: Полтава, Кременчук, Ізюм та ін. З усім списком та адресами наших СТО ви зможете ознайомитись на нашому сайті у розділі КОНТАКТИ. Для того, щоб отримати ОТК або оформити ОСЦПВ , необхідно заповнити діагностичну карту з фотографіями з випробувального стенду. Також можна замовити документи на переобладнання в Харкові або отримати сертифікат перевірки ТЗ.

Залишились питання? Задайте їх нашому спеціалісту і він надасть повноцінну консультацію.

Плюсануть
Поделиться
Класснуть