Напишыть нам

Або задайте питання за телефоном
(050) 401-90-76

Хто проводитиме обов’язковий техогляд легкових автомобілів?

Хто проводить ОТК автомобілів

Держава довіряє проведення процедури техогляду акредитованим автосервісам та СТО, тобто приватним компаніям, які мають сучасне діагностичне обладнання та досвід роботи не менше року. Наша компанія має ліцензію та все вище представлене на проведення подібного виду послуг.

Як здійснюється техогляд?

Згідно з новою законодавчою базою ОТК є обов’язковим для всіх видів приватного та комерційного автотранспорту, а також причепів та тягачів. Ось деякі особливості нового законопроекту:

  • Представники поліції не беруть безпосередньої участі у процедурі, ці повноваження передані приватним компаніям;
  • для автомобілів термін експлуатації яких понад п’ять років техогляд необхідний через кожні два роки;
  • власники авто отримують протокол діагностики, який аналогічний технічному талону та є одним із обов’язкових документів для отримання страхового поліса;
  • ціна технічного огляду автотранспорту розраховується в індивідуальному порядку і залежить від виду, а також конкретної моделі.

Хто має право проводити ОТК?

За для уникнення розвитку корупції в держорганах Міністерство інфраструктури України ухвалило закон про передачу прав на техогляд приватним компаніям, які мають відповідний дозвіл підтверджений документально. Співробітники таких компаній мають пройти попереднє навчання. Крім відповідного рівня кваліфікації, акредитовані СТО повинні мати спеціальне обладнання для проведення лабораторних випробувань, а також прилади для аналізу вихлопних газів (рівень СО, перевірка димності). Ми маємо все, що потрібно для проведення якісного ТО Вашого авто. Ми лояльні до споживачів щодо цінової політики. Виконуємо свою роботу якісно та оперативно.

Плюсануть
Поделиться
Класснуть