Напишыть нам

Або задайте питання за телефоном
(050) 401-90-76

Техогляд на причіп

Наша компанія має широкий спектр послуг. У нашій майстерні можна не лише пройти обов'язковий техконтроль авто, а й провести техогляд причепа.

ТОВ ФІРМА «СИГНАЛ» – це державна акредитація, високо-кваліфікований персонал, сучасне діагностичне обладнання та вигідна цінова політика за надання послуг технічного огляду. Наша компанія займається техоглядом тягачів та причепів у місті Харків. Ця процедура займе дуже мало часу. У результаті Ви отримуєте протокол ОТК, який є свідченням справності та повної придатності Вашого автотранспорту. З таким документом можна сміливо йти оформлювати страховий поліс.

Чи варто здійснювати ОТК причепа для легкового автомобіля?

Відповідно до нового закону Міністерства інфраструктури України з 2019 року власники практично будь-яких автотранспортних засобів зобов’язані проходити техогляд. У порівнянні зі старою законодавчою базою, тепер не мають значення такі показники, як вантажопідйомність, термін експлуатації та статус власника (фізична чи юридична особа), а також конструктивні особливості. Іншими словами, перевіряти автопричепи на придатність до використання доведеться кожному. Тепер цим займаються не представники закону, а СТО із відповідною ліцензією, досвідом роботи не менше року та потрібним обладнанням.

Що таке сама процедура перевірки?

Оскільки причіп не є самохідним транспортом, процес техогляду є більш спрощеним і не вимагає багато часу. Під час вище поданої процедури наш фахівець перевірить підсвічування номерного знака, стоп сигнали та поворотники. Потім Ви отримаєте протокол огляду. Все просто і швидко. Ще однією вагомою перевагою є прийнятна ціна. Для отримання детальної інформації зв’яжіться з нами, використовуючи надану контактну інформацію. Також варто зазначити, що протокол техогляду необхідно показувати співробітникам дорожньої поліції у разі Вашої зупинки. В іншому випадку, згідно із законодавством України, передбачається адміністративне покарання у вигляді штрафу.